ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
12 квадрата каратаван на къща във Върбовка, Павликенско изгоря поради неправилно използване на отоплителни уреди, съобщават от Районната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” във Велико Търново.
препоръчано
Инцидентът се разиграл на 29-ти декември по обяд, около 11, 30 часа, а сигналът е подаден на спешния телефон 112 и е получен в Районната служба „ПБЗН” в град Павликени.
Имотът е частен и се намира на улица „Втора” във Върбовка. Бързата намеса на огнеборците спасява сградата. В акцията са участвали 3-ма пожарникари от пожарната служба в Павликени.


