Лацио измъкна точка във Верона

1547
на 31.10.2014

Лацио пропусна златна възможност да вземе преднина пред конкурентите за третото място в Серия А, след като завърши 1:1 като гост на Верона в последния мач от програмата на междинния девети кръг в Италия. Гостите от Рим излязоха напред в резултата в края на първото полувреме, когато защитата на Верона сбърка фатално. Кандрева центрира отдясно, бранител на домакините се опита да я изчисти, но се размина с топката, коато попадна у Ненад Сулич и за него не беше трудно да отбележи.

Домакините пробваха натиск през второто полувреме, който даде резултат в 68-ата минута. Тогава Луис Педро Каванда извърши нарушение в наказателното поле. Реферът отсъди дузпа, а на Каванда показа втори жълт картон и той остави тима си с човек по-малко. Ветеранът Лука Тони не сгреши от бялата точка и изравни. До края Лацио вече се бранеше и успя да измъкне точката. Така с актив от 16 точки "орлите" са трети, но същия актив имат още Милан, Сампдория и Удинезе. Верона пък е 11-и с 12 точки.

Източник: sportal.bg

Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с Боташ на българската прокуратура (ВИДЕО) Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с "Боташ" на българската прокуратура (ВИДЕО)