Лацио с трета загуба за сезона в Италия

4744
на 12.12.2017

Отборът на Лацио загуби у дома от Торино с 1:3 в последния мач от 16-ия кръг на италианската Серия А.

За отбора от Рим това е трета загуба за сезона, като тимът има и мач по-малко. В класирането Лацио е на пето място, като изостава с три точки от четвъртия Рома, окйто също има мач по-малко.

Торино постигна петия си успех в кампанията, като е на осма позиция.

От 45-ата минута Лацио игра с десет души, след като Чиро Имобиле получи директен червен картон.

С голове на Алекс Беренгер в 54-ата и Томас Ринкон в 64-ата минута Торино поведе с 2:0. Луис Алберто върна един гол в 69-ата минута.

Крайното 3:1 за гостите оформи Симоне Едера в 73-ата минута на двубоя.

ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков: Борисов и Пеевски подвикваха на Желязков от първия ред и той нарушаваше правилата. Те не притежават тази държава (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков: Борисов и Пеевски подвикваха на Желязков от първия ред и той нарушаваше правилата. Те не притежават тази държава (ВИДЕО)