ХИТ СПОРТ

6353
на 04.10.2015

Сините биха Литекс с 2:1

Отборът на Левски победи Литекс с 2:1 като гост в мач от 11-ия кръг на българската „А“ група. „Сините“ поведоха в 31-ата минута чрез Аймен Белаид, но две минути по-късно Кристиан Малинов изравни. Победното попадение за състава на Стойчо Стоев отбеляза Роман Прохазка в 39-ата минута.

С успеха Левски излиза на върха в класирането с 21 точки, на 1 пред Лудогорец и на 2 пред Литекс, съобщи Фокус.

Литекс: 31. Винисиус Баривиейра, 3. Антон Недялков, 23. Иван Горанов, 5. Рафаел Перес, 69. Елтон Дос Рейс, 93. Петрос Бумал, 10. Хенри Делгадо, 77. Арсенио Нунеш, 15. Кристиан Малинов, 70. Данило Асприля, 11. Бьорн Маарс Йонсен

Ст. треньор: Лауренциу Регекампф

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)