Левски със силен мач! Тигъра впечатли за "сините"

32392
на 12.11.2017
Левски със силен мач! Тигъра впечатли за сините

Левски победи Локомотив (София) в контрола, играна на помощен терен 2 на стадиона на "сините"

Достъпът на привърженици и медии до проверката бе свободен, а за радост на запалянковците, подопечните на Роси се наложиха над опонента си с 3:0.

Два гола за победителите отбеляза Бабатунде Адениджи - Тигъра, а третият бе дело на Жерсон Кабрал.

Голмайсторът на "сините" Давид Яблонски пропусна срещата. Чешкият бранител се оплаква от травма и не взе участие и във вчерашната тренировка на "сините".

През първите 45 минути от проверката по-дейният тим на терена беше този на домакините, акцентира "Топспорт".

"Сините" създаваха опасни ситуации пред съперника си, докато футболистите на Локомотив по-скоро изчакваха възможност на контраатака.

Най-дейни в редиците на тима на Делио Роси бяха Кабрал, Панайотов и Обертан.

Именно бившият футболист на Манчестър Юнайтед получи една от най-добрите възможности за реализиране на попадение след 35 минути игра, но ударът му беше спасен от вратаря на Локомотив.

"Железничарите" отговориха с далечен изстрел, последван и от разбъркване в полето на Митрев, но и в двата случая "синият" страж се справи с опасността в полето си.

През втората част двамата треньори смениха някои от първоначалните си избраници, като именно един от тях откри резултата за "сините".

За изненада на много от феновете на помощния терен до "Герена", голмайстор за тима стана Бабатунде Адениджи, разписал се в 70-ата минута.

Още 7 минути след това и Кабрал ознаменува доброто си представяне с гол, след като вкара от далечна дистанция.

В 81-ата минута Адениджи съвсем втрещи феновете на Левски, след като бе точен за 3:0 с втория си гол в мача. Някъде тук запалянковците на тима започнаха да скандират "Баба, Баба!", а нападателят се усмихваше многозначително.

Това беше и последното попадение в срещата, завършила с убедителен успех за Левски.

Стартовите състави, на които заложиха двамата треньори в началото:

Левски: Митрев, Цветкович, Ейлофсон, Ангелов, Найденов, Гомес, Панайотов, Кабрал, Прохазка, Обертан, Мапуку

Локо (Сф): Ефремов, Виячки, Горанов, Зюмбюлев, Семерджиев, Том, И. Иванов, Цветков, Станкев, З. Димитров, И. Димитров

СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО) СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО)