Ливърпул обърна Лудогорец - Хендерсън нанесе втори гол за гостите

5235
на 26.11.2014

Лудогорец и Ливърпул играят при 1:2 в мач от груповата фаза на Шампионска Лига. Българският шампион стартира отлично в срещата и поведе с гол на Даниел Абало още в третата минута. Тогава Марселиньо отправи изстрел от 22-23 метра, Миньоле не се намеси добре и при добавката Абало откри резултата.

Ливърпул бързо изравни. Това стана след груба грешка на Козмин Моци и Владислав Стоянов, които не се разбраха за една топка и таранът на гостите Рики Ламбърт вкара отблизо с глава.

В 25-ата минута Марселиньо имаше добра възможност да отбележи, но отблизо не уцели с глава очертанията на вратата.

Джордан Хендерсън отбеляза втори гол за Ливърпул в 37-та минута.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
СКАНДАЛНО БЕЗДЕЙСТВИЕ: Още не са разпитвали Бойко Рашков и Асен Василев за ОПГ-то в митниците (ВИДЕО) СКАНДАЛНО БЕЗДЕЙСТВИЕ: Още не са разпитвали Бойко Рашков и Асен Василев за ОПГ-то в митниците (ВИДЕО)