Ливърпул се изпоти срещу Суонзи за втора поредна победа

3654
на 29.11.2015

Ливърпул записа втора поредна победа в английската Висша лига, след като надигра трудно у дома Суонзи с 1:0. Единственото попадение за тима на Юрген Клоп отбеляза Джеймс Милнър от дузпа. Трите точки изкачиха мърсисайдци до 6-ото място във временното класиране с 23 точки. „Лебедите” пък заемат 15-а позиция с 14.

Първото полувреме бе скучно, а за 45 минути двата тима не отправиха нито един точен изстрел.

В 62-ата минута Нийл Тейлър игра в ръка в собственото си наказателно поле и реферът посочи бялата точка. Джеймс Милнър се нагърби с изпълнението и реализира за 1:0 за Ливърпул.

Играчите на Суонзи обаче не успяха да натиснат и да потърсят изравняване на резултата. „Лебедите” не отправиха нито един точен изстрел през цялата среща и логично си тръгнаха без точки от „Анфилд”.

ЕКШЪН В ПИК TV! Нежното острие на Слави притисна Асен Василев, нарече го шмекер и цар на финансовите машинации (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Нежното острие на Слави притисна Асен Василев, нарече го шмекер и цар на финансовите машинации (ВИДЕО)