Локо (Пловдив) стигна само до 1:1 срещу Созопол

5484
на 28.01.2015

Отборът на Локомотив Пловдив завърши наравно 1:1 със Созопол в контролна среща в село Чернозем. Смърфовете поведоха в резултата още в осмата минута когато Спас Делев откри, след като бе изведен сам срещу вратаря от Ванчо Траянов. Бързоногият нападател първоначално прати топката в гредата, но при добавката не сгреши. В средата на полувремето Делев отново вкара попадение озовал се очи в очи с вратаря на символичните гости, но то бе отменено заради засада. В самия край на полувремето Камбуров удари греда след изпълнение на пряксвободен удар.

Локо започна тази среща в състав: Теодор Скорчев, Богомил Дяков, Игнат Дишлиев, Ангел Грънчов, Здравко Илиев, Емерик Де Врийзе, Ванчо Траянов, Янко Сандански, Спас Делев, Бирсент Карагарен и Мартин Камбуров, В началото на второто Христо Колев самени целия си сътав като в игра се появиха Йордан Господинов, Христо Стамов, Диян Молдованов, Венелин Филипов, Георги Вълчев, Александър Горанов, Мехди Бурабия, Благой Наков, Айкут Янъков, Бранимир Костадинов и Дани Кики.

В 60' след грешка на Господинов Локо допусна изравняване на резултата. Каращият проби Горанов върна към стража на черно-белите, а той от своя страна реши да финтира пресиращ го нападател на Созопол, но за негово нещастие настъпи топката и за Васил Тачев не бе проблем да изравни.

Източник: plovdivderby.com

СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО)