ЛУД ЕКШЪН В КРИЧИМ! Прекратен мач, бит и гонен от публиката съдия. Някой намери ли го?

31269
на 07.04.2018

Истински екшън се разигра на срещата от „А“ ОФГ между отборите на ФК Кричим и водача Садово. Главни действащи лица в него бяха няколко играчи на домакините и част от публиката на домакините, а потърпевш бе главният съдия Николай Марков.

Двубоят започна съвсем нормално и нищо не предвещаваше какъв ще е неговият край. Гостите имаха предимство и още в 10-ата минута Георги Христозов отбеляза с глава след много добро центриране на Георги Ставрев. До края на първата част садовци имаха още няколко добри шанса, но до гол не се стигна.

Втората част започна по друг начин. Домакините оказаха натиск, но той не водеше до чисти голови положения, а защитата на гостите като цяло стоеше стабилно. Садовци пък разчитаха на бързи контри, с които да решат окончателно мача в своя полза. При една такава в 78-ата минута Атанас Зангаров от Садово бе съборен в наказателното поле, а съдията Марков отсъди дузпа и тръгна да показва наказателен картон.

"В този момент един от състезателите на Кричим удари в главата съдията, а останалите футболисти го обградиха“, разказва очевидец на екшъна.

"Последва бутаница, като в този момент и част от публиката нахлу на терена. Охрана в този момент на стадиона не се виждаше. Реферът побягна подгонен от 15-20 фена и един от футболистите на домакините. Съдията напусна границите на стадиона и продължи да бяга в посока циганската махала на града, следван от своите преследвачи“, завършва разказът му.

Според слухове в града съдията е успял да се скрие в някоя от къщите. Според източник на сайто "ПловдивДерби" футболистът ударил с юмрук в главата съдията е Мустафа Шерифов, който е известен с вече няколко подобни постъпки. Той е бил най-деен и при гонитбата на съдията Марков из града.

Така срещата не завърши, а домакините могат да бъдат наказани и с изваждане от групата за този екшън. Вероятно в началото на следващата седмица СТК ще излезе с решение за служебен резултат, очаква се и ДК да вземе решения за индивидуални наказания, както и какво ще последва за клуба от Кричим.

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)