Ман Сити с драматична победа! Стърлинг герой за "гражданите"

17717
на 26.08.2017
Ман Сити с драматична победа! Стърлинг герой за гражданите

Манчестър Сити победи Борнемут с 2:1 в мач от третия кръг на Висшата лига. Победното попадение за гостите дойде в 97-ата минута и бе дело на Рахийм Стърлинг.

Английският национал отправи удар, който рикушира в защитник на съперника и влетя неспасяемо във вратата на Асмир Бегович. Секунди след това Стърлинг получи червен картон.

Серхио Агуеро бе оставен на резервната скамейка, а Бенджамин Менди, Бернардо Силва и Данило запонаха като титуляри. Кайл Уокър бе наказан заради червения си картон срещу Евертън (1:1).

Борнемут започна по-добре двубоя и логично поведе в резултата. Чарли Даниълс откри в 13-та минута със страхотен шут от границата на наказатеното поле.

Сити изравни в 21-ата минута с гол на Габриел Жезус. Бразилецът беше изведен от Давид Силва и преодоля Бегович.

"Черешките" започнаха и втората част силно, но този път не успяха да стигнат до гол. Джошуа Кинг нацели гредата. След това Агуеро влезе в игра и Сити започна да владее топката повече.

В 73-ата минута Николас Отаменди също нацели греда след центриране на Де Бройне. Така се стигна до 97-ата минута, когато Стърлинг вкара след щастив рикошет, пише "Новспорт".

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)