Манчестър Сити счупи три рекорда във Висшата лига на Англия

8716
на 10.05.2018

Отборът на Манчестър Сити победи като домакин Брайтън с 3:1 в отложен мач от Висшата лига на Англия.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

С гол на Данило  в 16-ата минута шампионите поведоха в резултата с 1:0. Хосе Леонардо Улоа в 20-ата минута възстанови равенството.

Бернардо Силва в 34-ата и Фернандиньо в 72-ата минута оформиха крайното 3:1 за Манчестър Сити.

С успеха Манчестър Сити подобри три рекорда във Висшата лига – по спечелени мачове за сезон (31), по спечелени точки в кампания (97 точки) и по брой на вкарани голове (105).

Загубата остави тима на Брайтън на 14-ата позиция в подреждането.