ГОРЕЩО
СКАНДАЛ В РАЗВИТИЕ: Десислава Атанасова пуска жалба срещу Демерджиев в прокуратурата
Земетресение разлюля България
Росен Карадимов: Паркингите на големите търговски вериги ще станат фермерски пазари на преференциални цени
Дори оптимистите са песимисти, когато срещу Парагвай стои извънземната Франция
ТРАГЕДИЯТА Е ОГРОМНА! Децата влезли в Струма да се къпят и течението ги отнесло, бабата и дядото се втурнали да ги спасяват и се удавили
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Имаме нужда от диверсификация на източниците, тоест да можем да купуваме не само руски газ. Много хора пречат да ги има интерконекторите и искат България да бъде зависима от руския газ”, коментира в студиото на „Събуди се” по Нова телевизия Мартин Димитров.
препоръчано
"В края на следващата година трябва да имаме интерконекторна връзка с Румъния и няма оправдание това да не се случи. Няма никакво оправдание през 2018 година да нямаме и газова връзка с Гърция”, убеден е той.
„И аз не мога да разбера защо интерконекторът с Гърция все още не е построен, вероятно има интереси, които пречат това да се случи”, коментира от своя страна и Таско Ерменков.
свързани новини
Мартин Димитров: Трябва да има таван на заплатите в регулаторите
6246
на 05.11.2015
РОКАДАТА Е ФАКТ: Илия Лазаров застава начело на СДС
2142
преди 6 минути
Експерт: Осем хеликоптера са напълно достатъчни за спешната помощ у нас
1252
преди 7 минути
Добри са условията за туризъм в планините
2667
преди 47 минути
СКАНДАЛНА ВЕРСИЯ: ДАНС се занимава с тиктокъра Стоян Колев?
27010
преди 57 минути


