BG EN

Мартин Димитров: Ситуацията в КТБ зависеше от едно лице

ЧАС ПИК

Мартин Димитров: Ситуацията в КТБ зависеше от едно лице

12102
на 20.11.2014
Мартин Димитров: Ситуацията в КТБ зависеше от едно лице
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Получихме някакви отговори, които не ни задоволиха съвсем много за назначаването на г-н Миленков за шеф на фонда за гарантиране на влоговете."

препоръчано

Това коментира Мартин Димитров от Реформаторския блок в предаването „Лице в лице“ по Би Ти Ви.

"Точно този фонд е ангажиран с процедурата за назначаване на синдиците. Ситуацията в КТБ зависеше от едно лице. Да не стане така и в този случай", заяви Димитров. "Миленков ни беше представен като гарант, че именно активите няма да изчезнат", обясни Димитров.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Слънце и над 20 градуса до четвъртък, неясно време за Великден Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Слънце и над 20 градуса до четвъртък, неясно време за Великден
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК