Мега - шедьовър в биатлона! Йоханес Тингес Бьо ликува! Супер старт за Илиев и Анев

Други спортове

15984
на 15.02.2018

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Невероятна драма се разигра в днешното състезание на 20 км при мъжете в биатлона. Олимпийската титла от Пьонгчанг грабна норвежецът Йоханес Тингес Бьо, който допусна 2 грешки в стрелбата, но измина дистанцията за 48:03.8 минути, което бе достатъчно за победата. Това бе първа олимпийска титла в кариерата на Йоханес Тингес Бьо.

До среброто се добра хърватинът, който се състезава за Словения Яков Фак, който стреля без грешка и изостана на 5.5 секунди от титлата.

С бронз се окичи австриецът Доминик Ландертингер, който не сгреши нито веднъж на огневия рубеж и финишира на 14.2 секунди след шампиона Бьо, акцентира "Спортал".

Олимпийският шампион на 20 км от Сочи 2014 и първенецът в преследването от Пьонгчанг 2018 Мартен Фуркад имаше всички шансове да грабне втора титла. Френската легенда на биатлона водеше по убедителен начин в класирането до влизането си на 4-ата стрелба. Първите 3 изстрела на Фуркад попаднаха в мишените, но 4-ия и 5-ия не и това лиши Мартен Фуркад, както от четвърта олимпийска титла, така и от медал.

Владимир Илиев допусна 3 грешки в стрелбата и финишира на 19-а позиция на 2:22.1 минути от шампиона. Феноменално ски-бягане на Илиев. Красимир Анев допусна само една грешка на огневия рубеж и финишира 25-и на 2:38.0 минути от първото място. Димитър Герджиков остана 43-и с 3 грешки в стрелбата и изоставане от 4:08.2 минути от шампиона. Антон Синапов е 71-и след 5 грешки на огневия рубеж и изоставане от 6:44.6 минути. Много добър старт за Владко Илиев и Краси Анев.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО) Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО)