Медведев победи Хачанов на старта на ATP NextGen Finals

Тенис

5076
на 08.11.2017

Руснакът Даниил Медведев победи сънародника си Карен Хачанов с 2-4, 4-3(6), 4-3(3), 4-2 в първия мач от дебютния турнир ATP NextGen Finals. На надпреварата в Милано участват осемте най-добри тенисисти през сезона, на възраст до 21 години, а правилата също са доста различни, като се играе три сета до 4 гейма, няма предимство, а вместо съдии на линиите, се ползва системата "Ястребово око".

Медведев и Хачанов са в група В на турнира, където попаднаха още хърватинът Борна Чорич и американецът Джаред Доналдсън, докато в група са Хьон Чун Андрей Рубльов, Денис Шаповалов и получилият уайлд кард от организаторите Джанлуиджи Куиндзи, предава Спортал. Вторият поставен в схемата Хачанов започна по-уверено днешната среща и постигна един пробив в първия сет, за да поведе в резултата, но Медведев взе следващите две части след тайбрек. В четвъртия сет Медведев стигна до пробив и затвори мача след час и 50 минути игра.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)