Меси с гол №599, Барселона не успя да бие Лас Палмас

6075
на 02.03.2018

Отборът на Барселона не успя да победи Лас Палмас в гостуването си на Канарските острови от 26-ия кръг в Примера дивисион. Сблъсъкът между двата тима завърши при резултат 1:1 и каталунците изпуснаха нови ценни точки в битката за титлата само няколко дни преди дербито срещу преследвача Атлетико Мадрид в неделя. Лионел Меси даде преднина на гостите в 21-ата минута с 599-ия си гол в своята професионална кариера, предава Спортал. Джонатан Кайери от дузпа обаче изравни в 48-ата минута. Това бе първа дузпа отсъдена срещу Барса от повече от 2 години насам. Възпитаниците на Ернесто Валверде определено не показаха най-доброто на което са способни. Особено през второто полувреме играта им бе доста бледа и те с нищо не доказаха, че заслужават да измъкнат трите точки.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Барселона остава начело в класирането с актив от 66 точки, но вече само 5 пред преследвача Атлетико Мадрид. Лас Палмас пък взе ценна точка в борбата за оцеляване в елита, но за момента тя не е достатъчна и тимът остава в опасната зона на 18-ата позиция с 20 точки.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
ПИК TV! Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ ПИК TV! Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ