Митроглу спаси Олимпик (Марсилия) от загуба две минути преди края

5178
на 16.10.2017

Отборите на Страсбург и Олимпик Марсилия завършиха наравно 3:3 в мач от деветия кръг на Лига 1. Срещата бе изпълнена с множество обрати, като в крайна сметка гостите стигнаха до точката две минути преди края.

Резултатът бе открит от Димитри Пайе в петата минута, но в 31-ата Жан Аолу изравни за новаците в елита. В началото на втората част Бакари Коне си отбеляза автогол и даде нова преднина на Марсилия. Скоро обаче бранителят се реваншира с гол в правилната врата за 2:2. В 74-ата минута Димитри Лиенар направи 3:2 в полза на Страсбург, преди да се стигне до 88-ата минута, когато Костас Митроглуотбеляза последния гол в срещата за крайното 3:3.

По този начин Марсилия пропусна възможността да се изравни на втората позиция с Монако и остава четвърти със 17 точки, предава Спортал. Страсбург от своя страна е предпоследен с едва шест точки в актива си.

Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с Боташ на българската прокуратура (ВИДЕО) Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с "Боташ" на българската прокуратура (ВИДЕО)