Други спортове

6845
на 15.01.2018

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Теодора Вутова спечели бронзов медал от турнира от Европейската купа, който се проведе този уикенд в Австрия. 17-годишната представителка на Фехтовален клуб ЦСКА направи най-силното състезание в кариерата си и само малшансът я остави извън финала.

Теди, която наскоро стана носител на приза Спортист на годината на ЦСКА фехтовка, започна повече от впечатляващо новата 2018 година, класирайки се на трето място в престижното състезание в конкуренцията на повече от 190 сабльорки.

Вутова започна с два успеха над румънките Дениса Сербан и Мария Бадеа.

Впоследствие се справи с американката Кеона Моя, представителката на Франция Луна Пеле и Микаела Авакиан също от Съединените щати. В оспорваната битка за финала Теди отстъпи пред белгийката Жолиен Кортен с 14:15 точки.

През последната година Вутова си партнира със солиден спонсор в лицето на efbet и резултатите вече са налице. Има два медала от Европейска купа, представител е в Топ 10 на световната ранглиста, носител на Купа България и има още редица златни медали от турнири за Купата и турнири от сериите "Мастърс".

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО) Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО)