Модена победи Мачерата в дербито на италианската Серия А1

Волейбол

4944
на 30.11.2015

Отборът на Модена спечели с 3:2 гейма (25:22, 25:19, 18:25, 19:25, 17:15) гостуването си на Мачерата, в голямото дерби на 8-ия кръг в италианската Серия А1. Двата тима изиграха страхотен двубой в препълнената зала „Паласпорт Фонтескодела”, преминал през редица обрати.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Въпреки че домакините стопиха изоставане от 0:2 гейма, в решителния тайбрек отборът на Модена демонстрира по-здрави нерви и се поздрави с успеха. По този начин играчите на Анджело Лоренцети нанесоха първа загуба на своя съперник, като и двамата тима вече са с баланс от 7 победи и 1 поражение на върха в класирането. Най-резултатен за гостите бе френският национал Ървин Нгапет, реализирал 24 точки, а 17 добави диагоналът Лука Ветори.

За Мачерата Османи Хуанторена записа 28 точки, докато сръбският ветеран Иван Милкович се отличи с 18. В друг мач от кръга воденият от Радостин Стойчев тим на Тренто победи с 3:0 отбора на Нинфа. Така шампионите вече са с актив от шест победи и две загуби, Ето и останалите резултати от 8-ия кръг: Сър Сейфти Конад– Експривия Нелдирито 3:0 Калцедония – Ревивре 3:0 Тонацо – ЧМЧ Романя 3:0.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)