Моуриньо отписа титлата на Острова

7368
на 11.12.2017

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо отписа шансовете на тима си за титлата в Англия след загубата с 1:2 от съгражданите от Сити в 16-ия кръг. Португалецът също така изрази претенции за неотсъдена дузпа за неговия тим 20 минути преди последния съдийски сигнал на дербито на "Олд Трафорд".

"Сити е много добър отбор, а и им върви през този сезон. Футболните богове са зад Сити. Мъчно ми е за рефера Майкъл Оливер, който направи добър мач, но извърши важна грешка, като не ни отсъди дузпа. Резултатът можеше да стане 2:2 четвърт час преди края, а след това нищо не се знаеше", коментира Моуриньо, цитиран от Спортал.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)