BG EN

Мъж съди здравния министър за дискриминация

Темида

Мъж съди здравния министър за дискриминация

3177
на 14.12.2014
Мъж съди здравния министър за дискриминация
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж реши да съди здравния министър Петър Москов за дискриминация. Христо Николов вече е подал жалба в Комисията по дискриминация, информира Нова телевизия.

препоръчано

Той заяви, че има няколко причини, за да го направи. 

„Като гражданин на тази държава определям себе си за ром”, заяви Христо Николов.„Министър Москов си позволи да заяви, че ще спре линейките в ромските гета и посочи статистика, за която вътрешният министър заяви, че няма такава”, обясни Николов.

Според него спешните екипи вече отказват помощ на хора в махали, където изобщо не е имало нападения. 

Освен това Христо Николов не е доволен от това, че министърът е сложил всички роми под общ знаменател. 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК