На Белмекен се проведе Лятно Държавно Първенство по биатлон

Животът днес

2916
на 21.09.2015

На високопланинската база "Белмекен" от 14 до 16.09.2015г. се проведе Лятно Държавно Първенство по биатлон, където участваха и последните световни шампиони - Владимир Илиев и зимната световна шампионка - Екатерина Юрлова, съобщиха от пресцентъра на Община Банско. Първия състезателен ден в спринта - първите места при мъжете и жените заеха Владимир Илиев и Екатерина Юрлова. Ветерана в отбора на СК"Банско" - Михаил Клечоров се пребори за бронзовия медал с преднина от 7 сек.пред съотборника му Димитър Парталов. При жените - Дафинка Коева спечели бронзов медал, а Даниела Кадева се класира на 6 - то място.

В преследването - Михаил Клечоров с 19 от 20 повалени мишени, завоюва сребърен медал, а Димитър Парталов зае 4-то място. Следващата седмица предстои на най-малките биатлонисти участие в Държавно първенскво в Троян, а в началото на м.октомври - участие на младите ни надежди в Държавно първенство с малокалибрено оръжие в Боровец.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 юни - Телците да очакват материални придобивки, заядливи колеги пречат на Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 юни - Телците да очакват материални придобивки, заядливи колеги пречат на Стрелците
БОМБА В ПИК! Радостин Василев: Кирил Петков говореше по телефона с Алексей Петров пред всички в ПП! Орлин Алексиев имаше 6-7 свои депутати при Слави. Борисов и Пеевски може да се избият като мутри. Пеевски държи президента (ВИДЕО) БОМБА В ПИК! Радостин Василев: Кирил Петков говореше по телефона с Алексей Петров пред всички в ПП! Орлин Алексиев имаше 6-7 свои депутати при Слави. Борисов и Пеевски може да се избият като мутри. Пеевски държи президента (ВИДЕО)