Уникален трилър на Световното! Титанична битка в Саранск - "самураите"... (ОБНОВЕНА)

52927
на 19.06.2018
Уникален трилър на Световното! Титанична битка в Саранск - самураите... (ОБНОВЕНА)

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Япония победи Колумбия с 2:1 в първия мач от Група "H" на Мондиал 2018 в Русия. Двубоят се игра на "Мордовия Арена" в Саранск и предложи уникален футболен трилър. Рефер на сблъсъка бе Дамир Скомина от Словения.

Кагава реализира за "самураите" от дузпа в 6-ата минута. Карлос Санчес игра с ръка и спаси сигурно попадение във вратата на тима си. В последствие съдията изгони Санчес от терена (3') и посочи бялата точка. Така смятаните за аутсайдери в спора, според предварителните очаквания, японци поведоха с ранен гол от дузпа и бяха с човек повече на зеления килим.

Последваха опасности и пред двете врати, атрактивен двубой. А в 39-ата минута Кинтеро триково от фаул се разписа за 1:1. Футболистът на Колумбия стреля под стената и кълбото влетя в мрежата, вратарска неточност в ситуацията. Голово ревенство до почивката.

"Самураите" осъществиха превес във владеенето на топката през второто полувреме. Осако, Сакай на няколко пъти, и Инуи нямаха късмет пред гола.

Натискът на японците обаче даде резултат в 73-ата минута, когато Осако се оказа най-съобразителен при остро центриране и с глава реализира - 2:1 за азиатците.

Супер звездата Хамес Родригес влезе като резерва на терена за южноамериканците в 59-ата минута, но изпита затруднения срещу състава на Япония, който бе с човек повече. В 78-ата минута Хамес излезе на много добра стрелкова позиция, но не сполучи. Така "самураите" спечелиха 3 точки в драматичния мач.

Полша и Сенегал са другите два тима в карето.

Стартови състави:

КОЛУМБИЯ: Оспина, Мурийо, Ариас, К. Санчес, Фалкао, Куадрадо, Лерма, Мохика, Кинтеро, Искиердо, Д. Санчес

Треньор: Хосе Пекерман

ЯПОНИЯ: Кавашима, Шоджи, Нагатомо, Шибасаки, Харагучи, Кагава, Инуй, Осако, Хасеме, Сакай, Йошида

Треньор: Акира Нишино

СЪДИЯ: Дамир Скомина (Словения)

СТАДИОН: "Мордовия Арена", Саранск

Гроздан Караджов пред ПИК TV: Сглобката се сработи с невероятна скорост, сътвори огромна глупост и за пореден път погази Конституцията (ВИДЕО) Гроздан Караджов пред ПИК TV: Сглобката се сработи с невероятна скорост, сътвори огромна глупост и за пореден път погази Конституцията (ВИДЕО)