Наполи удари Парма, чака с настроение Ювентус

2797
на 19.12.2014

Отборът на Наполи прекъсна серията си от четири поредни мача без победа в актива като надигра Парма с 2:0 в мач от 16-ия кръг в Серия "А". Неаполитанците очаквано надиграха последния в класирането отбор на "дуковете", за които тегобите в първенството продължават с шети мач без победа и Коледата явно няма да е много весела. Дуван Сапата откри резултата в 19-ата минута, а Дрис Мертенс от дузпа удвои в 30-ата минута. Така Наполи си върна самочувствието преди сблъсъка с Ювентус за Суперкупата на Италия в понеделник. Наполи поне временно излезе на 3-ото място в класирането с 27 точки в актива си. Парма пък остава на 20-ата позиция с едва 7 спечелени точки до момента.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Бойко Рашков и Петър Тодоров отговарят пред комисията за ОПГ-то в митниците - НА ЖИВО ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Бойко Рашков и Петър Тодоров отговарят пред комисията за ОПГ-то в митниците - НА ЖИВО