НАПРАВИ СЕФТЕТО! Божигол с първа асистенция за Риека

6301
на 09.05.2018

Валери Божинов записа асистенция в първия си мач в хърватското футболно първенство. Божигол влезе като резерва в 76 минута при убедителната домакинска победа на Риека с 5:1 над Интер (Запрешич) в 34 кръг от Първа лига.

Само две минути по-късно българинът проби от ляво и пусна по тревата към непокрития около точката на дузпата Зоран Кръвжич, който засече в мрежата за 5:0.

За Божинов това е втори мач за Риека, след като той дебютира за отбора в началото на април в турнира за купата на Хърватия.

Нападателят премина в състава през зимата със свободен трансфер. Риека е на второ място в класирането с 66 точки, на 4 точки зад Динамо (Загреб) два кръга преди края на сезона, съобщава "Гол.бг".

ПИК TV! Корнелия Нинова не очаква конституционна криза, а избори две в едно на 9 юни (ВИДЕО) ПИК TV! Корнелия Нинова не очаква конституционна криза, а избори две в едно на 9 юни (ВИДЕО)