Други спортове

5600
на 20.11.2017

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Българският национал Петър Белберов, който се боксира в категория над 91 кг, спечели златен медал на 38-ия международен турнир "Тамер" във финландския град Тампере. Срещите се играха от 16 до 19 ноември. Белберов получи и купата за най-добър боксьор на състезанието.

Трикратната ни европейска шампионка Еми-Мари Тодорова пък спечели първата си среща на световното първенство за девойки в Индия. Тя победи с 5:0 съдийски гласа (30:27, 30:25, 30:27, 30:26, 30:25) австралийката Даниеле Клейтън. Във втория кръг я очаква представителката на домакините Ниту. Тя победи Тодорова във финала на международния турнир „Балкан“ преди месец в София.

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)