BG EN

Облаци и мъгли след сряда, температурите падат

Животът днес

Облаци и мъгли след сряда, температурите падат

6072
на 17.11.2014
Облаци и мъгли след сряда, температурите падат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От сряда започва постепенно застудяване на времето, съобщи синоптик към БАН.

препоръчано

Във вторник времето ще е предимно облачно и мъгливо. На отделни места, главно в северозападните райони, ще превали слабо. Ще духа слаб южен вятър.

Минималните температури ще са между 4 и 9 градуса, максималните - между 11 и 16 градуса. В сряда ще се задържи облачно и сравнително топло, но вятър ще се ориентира от северозапад и с него ще започне да прониква по-студен въздух. На много места ще има валежи – предимно слаби.

В четвъртък температурите ще са с 2-3 градуса по-ниски и ще е ветровито. Облачността ще е променлива, по-често значителна и на места със слаби превалявания. Във високите полета в Западна България е възможно за кратко да превали сняг.

През следващите дни понижението на температурите ще продължи – ще е облачно и на много места ще превалява дъжд, а в по-високите места и сняг. Ще духа от слаб до умерен северозападен вятър.

В събота валежите ще спрат най-късно в източните райони, където ще продължи да духа умерен северен вятър. В неделя ще има временни разкъсвания и намаление на облачността.

l

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК