Олимпик (Марсилия) не успя да победи Бордо у дома

4567
на 31.10.2016

Олимпик Марсилия завърши наравно 0:0 у дома срещу Бордо в последен двубой от 11-ия кръг на френския шампионат. Домакините имаха превъзходство в срещата на "Велодром", а многобройните пропуски ги лишиха от успеха.

В 17-ата минута Флориан Тувен стреля от дистанция, но вратарят на гостите Жером Приор отби шута му.
Четири минути преди почивката Тувен центрира отдясно и Бафетимби Гомисотправи удар с глава от близка дистанция, който излезе в аут.

В самото начало на втората част отново Флориан Тувен стреля извън наказателното поле, но Приор се намеси стабилно и този път.

В 68-ата минута Лея Исека отправи удар по земя към вратата на "жирондинците", но топката мина на сантиметри от страничната греда.

Малко повече от четвърт час преди края отново Исека опита да се разпише от наказателно поле, но топката не намери целта след удара му от съвсем близка дистанция.

След това равенство Олимпик се намира на 10-о място с 14 точки, докато Бордо има две точки повече на деветата позиция в Лига 1.

Двубоят беше официален дебют за треньора Руди Гарсия пред публиката в Марсилия. За съжаление неговите възпитаници не успяха да зарадват феновете си с победа.

Все пак остава задоволството от второто поредно реми на Олимпик след 0:0 при гостуването на Пари Сен Жермен в миналия кръг. Иначе тимът е вече в серия от пет поредни мача без загуба в първенството.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)