Олимпик Марсилия падна от слабак

1684
на 28.02.2015

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Претендентът за титлата във Франция отбор на Олимпик Марсилия направи чудовищна издънка срещу средняка Каен у дома в среща от 27-ия кръг на Лига 1. Хората на треньора Марсело Биелса първо профукаха дузпа, а след това и аванс от два чисти гола, за да загубят накрая с 2:3. Така Олимпик не успя да измести от второто място шампиона Пари Сен Жермен и остана трети с 50 точки. Парижани имат 52, а са и с мач по-малко, пише "Спортал". Каен пък събра 34 точки и скочи с пет места до 10-ата позиция.

Двубоят на "Велодром" започна отлично за домакините, които получиха право да изпълнят дузпа още в 3-ата минута. Миши Батшуай обаче пропиля тази възможност да изведе домакините напред. Все пак Олимпик поведе в края на първото полувреме чрез Андре Аю, който преди това беше нацелил греда. След почивката домакините стигнаха до втори гол чрез Андре-Пиер Жиняк в 63-ата. Само четири минути по-късно Никола Сеюб намали, а в 70-ата Емилиано Сала изравни. Това наля олово в краката на домакините, които бяха окончателно шокирани в 87-ата минута, когато резервата Никола Бенезе оформи крайното 3:2