От 0:3 до 3:3! Севиля отново изненада неприятно Ливърпул

2657
на 22.11.2017

Ливърпул пропусна възможността да се класира за елиминациите на Шампионската лига още днес, след като пропиля аванс от три гола и в крайна сметка завърши 3:3 със Севиля на "Рамон Санчес Писхуан". Така мърсисайдци отново не успяха да вземат реванш от андалусийци за загубата във финала в Лига Европа през 2016-а и изпусната победа на "Анфийлд" през септември.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Гостите смятаха, че са решили всичко в своя полза до 30-ата минута, когато вече водеха с 3:0 след два гола на Роберто Фирмино (2', 30') и един на Садио Мане (22'), предава Спортал. След почивката обаче Висам Бен Йедер (51' и 60'-дузпа) върна Севиля в мача с две бързи попадения, за които голям принос имаше бившият играч на испанския тим Алберто Морено. В добавеното време Гуидо Писаро изравни резултата след корнер пред вратата на Лорис Кариус.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи
ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО)