Отборът на Мексико с първа победа на турнира за Купата на конфедерациите

6057
на 22.06.2017

Отборът на Мексико постигна първата си победа на турнира за Купата на конфедерациите, който продължава в Русия.

Във втория си мач от състезанието, който бе от група А на турнира, мексиканците се наложиха в Сочи над Нова Зеландия с 2:1, като направиха обрат, след като на почивката изоставаха  0:1.

С попадение на Крис Ууд в 42-ата минута отборът на Нова Зеландия поведе в резултата.

Раул Хименес в 54-ата минута и Орибе Пералта в 73-ата минута донесаха успеха за тима на Мексико.

След вторите мачове в групата лидери са европейския шамрион Португалия и Мексико с по 4 точки. Русия е с 3, а Нова Зеландия остава без спечелена точка.

В третия кръг в групата, на 24 юни, Мексико играе с Русия, а Португалия с Нова Зеландия.

ПИК TV: Пеевски: Няма да имаме диалог с ППДБ, ако се докаже връзката им с контрабандата в митниците и с пудел, влачещ пачки (ВИДЕО) ПИК TV: Пеевски: Няма да имаме диалог с ППДБ, ако се докаже връзката им с контрабандата в митниците и с пудел, влачещ пачки (ВИДЕО)