17590
на 25.09.2016

Отборът на ЦСКА отговори на критиките към тима с игра на терена. Треньорът Едуард Йорданеску пък по всичко личи, че започва да се чувства все по-добре на "Армията".

ЦСКА София победи с 4:0 Берое в мач от Първа професионална лига.

Шимао откри в петата минута от дузпа. Гостите показаха претенции към съдията във въпросната ситуация. След това в 9-тата минута Кулма с изстрел от около 16 метра прати топката във вратата.

Диого Виана в 49-та минута направи резултатът класически. А Руй Педро в 81-та минута реализира за 4:0. "Червените" в огромна част на мача използваха схема на игра 4-4-2, която даде редица добри ситуации за домакините. Педро и Кулма впечатлиха с изявите си в атака.

Така отборът на ЦСКА започва да навлиза в ритъм. Най-силният мач на "армейците" от началото на сезона.