Отново Роналдо и отново победа за Реал Мадрид

3149
на 26.11.2014

Отборите на Базел и Реал (Мадрид) завършиха 0:1 пред пълните трибуни на "Ст. Якоб-Парк". Кристиано Роналдо даде преднина на гостите в 35-ата минута, след като от няколко метра на празна врата се възполза от подаване на Бензема.

Капитанът днес на испанците Серхио Рамос получи трети жълт картон и ще бъде наказан за домакинството с Лудогорец.

В 56-ата минута Гаши имаше отлична възможност, но стреля лошо, а Рамос игра неволно с ръка, но съдията отсъди ъглов удар.
Десет минути по-късно Навас спаси вратата си, като изби в корнер удар на Емболо останал сам срещу него.
Гарет Бейл удар горната греда в 73-ата минута. Три минути по-късно Роналдо също удари гредата на домакините след подаване на Бейл.

Европейският шампион излиза за пета поредна победа този сезон в груповата фаза с Криситано Роналдо, Гарет Бейл и Карим Бензема в атака.
На вратата е Навас, а пред него действат Арбелоа, Рамос, Варан и Фабио Коентрао. Тони Кроос, Хамес Родригес и Иско са другите избраници на Карло Анчелоти.

Тимът на Иван Иванов пък ще търси точки, за да има още по-големи шансове да се класира на осминафинал. Базел има шест точки, като е с преднина от три пред Лудогорец и Ливърпул.

ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков: Борисов и Пеевски подвикваха на Желязков от първия ред и той нарушаваше правилата. Те не притежават тази държава (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков: Борисов и Пеевски подвикваха на Желязков от първия ред и той нарушаваше правилата. Те не притежават тази държава (ВИДЕО)