Относно дискусионното попадение! Каранга сподели: Топката бе много бърза, аз...

ХИТ СПОРТ

15944
на 05.03.2018

В унисон с правилата ли голът на Каранга за ЦСКА в Русе? Ето какво заяви Нандо минути след края на мача, завършил с успех с 2:0 за "армейците".

"Дунав атакуваха много, а ние се бранихме повече през второто полувреме. Теренът беше тежък, но той е такъв и за двата тима. Освен че вкарах гол, подадох и на Джеси. Радваме се на победата с 2:0.

В ситуацията за моето попадение, топката беше много бърза, аз само се обърнах, кълбото ме удари в горната част на рамото и влезе. Аз мисля, че това си е гол. Така е видял и съдията.

Приемаме и гостуваме на Лудогорец. С много труд ще успеем, има още доста мачове. Отборът ще работи изключително усърдно. Уверен съм, че ще участваме в Шампионска лига. Чувствам се много добре в България. Тук е като мой дом. Щастлив съм в ЦСКА" коментира Фернандо Каранга, който се отчете с попадение и асистенция срещу Дунав в Русе. След 23-ия кръг на шампионата "червените" са втори във временното класиране с пасив от 3 точки спрямо Лудогорец.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Абсурдите продължават - взеха главата на Росен Желязков ден преди края на парламента (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Абсурдите продължават - взеха главата на Росен Желязков ден преди края на парламента (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)