Палермо, без Ивайло Чочев, загуби от Парма Калчо 1913 с 2:3 в Серия „Б“ на Италия

7130
на 03.04.2018

Отборът на Палермо, без българския национал Ивайло Чочев в редиците си, загуби като гост от Парма Калчо 1913 с 2:3 в мач от 33-ия кръг на Серия „Б“ на Италия.

Чочев бе в групата на Палермо, но не се появи на терена.

Домакините от Парма си решиха двубоя до 47-ата минута, след като поведоха с 3:0, след хеттрик на Емануеле Калайо. Той бе точен в 31-ата, 39-ата от дузпа и в 47-ата минута на двубоя.

Илия Несторовски в 52-ата минута и Слободан Райкович в 90-ата минута вкараха головете за Палермо.

В класирането Парма се приближи на четири точки зад Палермо, като тимът на Чочев е на третата позиция, а Парма – на четвърта.

СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО) СМЯХ В ЗАЛАТА! Бойко Борисов сипе бисер след бисер: Аз цял живот съм се имал за най - красив, но изведнъж се появи Христо....(ВИДЕО)