Палермо дръпна в Серия "Б"!

11095
на 17.12.2017
Палермо дръпна в Серия Б!

Тимът, в който се подвизава Ивайло Чочев - Палермо, увеличи на три точки преднината си на върха в Серия "Б". "Розовите" спечелиха с 1:0 домакинството от 19-ия кръг срещу Тернана, като вече имат актив от 35 точки, пише "Спортал".

Единственото попадение за сицилианците отбеляза Рисполи, който се разписа още в третата минута. Домакините бяха пълни господари на терена, но липсата на късмет им попречи да стигнат до по-голям успех. Коронадо дори пропусна дузпа в 55-ата минута. Родният национал има травма и не игра в срещата на "Ренцо Барбера".

Отборът на Бари победи с 3:1 Перуджа на "Ренато Кури". Успехът бе десети за състава на Фабио Гросо, който вече е на второ място с актив от 32 точки. Парма пропусна да спечели в домакинството си на Чезена (0:0), оставяйки на трета позиция с 31 точки. Фрозиноне има същия актив след равенството 1:1 с Карпи.