Парма изненада неприятно Ивайло Чочев и Палермо

4325
на 26.04.2015

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Българският национал Ивайло Чочев записа пълни 90 минути като титуляр за Палермо при загубата от Парма с 0:1. Бившият халф на ЦСКА показа добро движение по терена, като традиционно играеше повече отляво във фаза "атака" на своя тим.

Парма на Роберто Донадони пък за пореден път затвърди впечатлението, че въпреки своята обреченост в Серия "А", могат да объркат сметките на всеки един съперник. "Дуковете" не дадоха почти никакви шансове на Чочев и съотборниците му, които почти не застрашиха Антонио Миранте на вратата. Единственият гол в мача реализира Антонио Ночерино, който бе точен с прав вътрешен удар от дузпа, който се спря в долния ляв ъгъл на вратата. Нарушението за наказателния удар обаче бе доста спорно. Малко по-рано изстрел на Масимо Гоби срещна горната греда на рамката на Палермо.

След почивката домакините имаха нови възможности за гол, но Ашраф Лазаар изчисти в решаващ момент, а към края Ишак Белфодил шутира покрай вратата на сицилианците. Чочев и съотборниците му остава на стабилна позиция в средата на класирането, а Парма продължава да показва мъжество в условието на фатална предопределеност./sportal.bg