Пачука завърши на трето място на Световното клубно първенство

5036
на 17.12.2017

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Пачука победи домакина Ал Джазира с 4:1 и завърши на трето място на Световното клубно първенство по футбол. Мексиканците поведоха в резултата в 37-ата минута, когато Хара изведе Урета сам срещу вратаря и той се разписа с диагонален удар. Ал Шамси изравни в 57-ата минута, след като се възползва от лошо избитата топка от защитата на Пачука.

Само четири минути по-късно Хара отново даде аванс на мексиканците. Те организираха бърза контраатака и нападателя от малкото наказателно поле опъна мрежата. В 79-ата минута нова грешка в защитата на Ал Джазира бе наказана от Де Ла Роса за 3:1. Пачука си спечели дузпа в 84-ата минута, а Сагал бе убедителен за крайното 4:1, пише "Спортал". Шампионатът се провежда в ОАЕ.