15411
на 24.01.2018
Перфектно начало на годината за зебрите на Илия Груев

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Илия Груев продължава да твори чудеса начело на Дуисбург. В началото на сезона отборът му беше на дъното в класирането на Втора Бундеслига, а в момента е на 5-о място и дори има шансове да преследва промоция в елита.

Снощи "зебрите" направиха ударно начало на годината, като спечелиха гостуването си на Бохум с 2:0, предава Спортал. Резултата откри Станислав Илюченко в 40-ата минута, а в 45-ата Кевин Фолце от дузпа вкара втори гол за Дуисбург.

Другите три мача завършиха наравно. Инголщат 04 и Зандхаузен не си отбелязаха попадения, а в срещите Нюрнберг - Ян Регенсбург и Холщайн Кийл - Унион (Берлин) се получи резултат 2:2.

Начело във Втора Бундеслига са Холщайн, Нюрнберг и Фортуна (Дюселдорф) с по 34 точки, следвани от Инголщат и Дуисбург с по 29.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите
САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО)