Пламен Константинов: Доволен съм от победата, но...

Волейбол

10268
на 18.06.2017

Селекционерът на България Пламен Константинов заяви след драматичната победа с 3:2 срещу Сърбия в Световната лига, че играчите му не е трябвало да губят четвъртия гейм, в който тимът ни имаше преднина от няколко точки в края, но не успя да я задържи.

"Доволен съм от победата, но не и от начина, по който играхме, и от начина, по който загубихме четвъртия гейм. Ако искаме да бъдем един от най-добрите отбори, не можем да губим такива геймове, защото обикновено така можем да загубим и мачовете. Имахме добра разлика, беше ни комфортно, но в този момент трябваше да натиснем до края", коментира Константинов.

За нас беше важно да спечелим, за да продължим борбата за класиране в шестицата. Утре ще имаме много труден мач срещу Аржентина пред тяхната публика. Те ще се борят за всяка топка и ни очаква толкова труден мач, колкото днес. Не мисля, че можем да вземем лесна победа. Вече загубихме един мач срещу тях, така че се надявам, че утре ще се концентрираме във важните моменти", добави селекционерът на България, цитиран от Спортал.

ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО)