BG EN

Плодовете поевтиняха по варненските пазари

Региони

Плодовете поевтиняха по варненските пазари

3969
на 02.11.2015
Плодовете поевтиняха по варненските пазари
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Плодовете поевтиняха по варненските пазари.

препоръчано

Спад бележат цените на гроздето, ябълките, крушите и кивито. При зеленчуците също се наблюдава намаление на цените. Доматите от 2 лева миналата седмица, днес могат да се намерят по някои сергии за 1,40 лева/кг. Поскъпнали са картофите с около 10 стотинки за килограм, както и краставиците - с 50 ст. 

Най-евтината риба на борсата на Централния пазар е гюмюшът - 2 лв./кг, следвана от цацата, която вече трета седмица се тръгува за 3 лв. килото. Кефалът е поскъпнал с лев за килограм, както и каята, която е скочила от 4 на 5 лева.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК