По шампионски: Реал (Мадрид) се върна на върха в Примера дивисион след 4:1 над Селта

СПОРТЪТ ДНЕС

10201
на 18.05.2017

Отборът на Реал (Мадрид) направи важна крачка към шампионската титла на Испания.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

В отложен мач от 21-ия кръг в Примера дивисион Реал победи акто гост Селта с 4:1 и еднолично оглави класирането, като кръг преди края на сезона има три точки аванс пред Барселона.

С голове на Кристиано Роналдо в 10-ата и 48-ата минута Реал поведе във Виго с 2:0.

Джон Гуйдети върна надеждите на Селта за нещо в 69-ата минута.

Карим Бензема в 70-ата и Тони Кроос 88-ата минута обаче доведоха резултата до крайното 4:1 за Реал.

Тимът на Селта игра от 62-ата минута с десет души, след като Яго Аспас получи втори жълт и червен картон.

В последния, 38-и кръг на първенството, на  21 май Барселона приема осмият в подреждането Ейбар, а Реал гостува на 11-ия Малага.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО) Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО)