ПОГЛЕД В БЪДЕЩЕТО: Човек на дрон донесе топката за финала за Купата на Португалия (ВИДЕО)

ВИДЕО

11486
на 29.05.2017

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

"Бенфика" направи дубъл в Португалия, след като прибави купата на страната към завоюваната преди няколко седмици шампионска титла. На финала "орлите" се наложиха с 2:1 над "Витория" Гимараеш.

Най-любопитният момент на "Ещадио Насионал" в Оейраш обаче бе секунди преди началото на двубоя, когато човек на дрон прелетя над терена, след което се приземи покрай тъчлинията и връчи топката за мача на главния съдия. За първи път се случва нещо подобно на футболен мач.

След началото на мача, коментарите бяха повече за човека върху дрона, като хората смятаха, че са видели бъдещето в този знаменателен момент. Иначе "Бенфика" стигна до успеха във финала благодарение на 2 гола в началото на второто полувреме. Раул Хименес откри в 48-ата минута, като при радостта си извади маска от гащетата си и я сложи на главата си. Едуардо Салвио удвои преднината на "орлите" 5 минути по-късно. "Витория" намали в 78-ата минута чрез Бонгани Зунгу, но не успя да доведе мача до продължения.