ГОРЕЩО
В САЩ се появиха съобщения за хоспитализация на Тръмп
Интер не може да си позволи грешка срещу Рома
Проф. Тодор Кантарджиев: Случаите на морбили в страната нарастват
Лияна Панделиева с ПОКЪРТИТЕЛЕН РАЗКАЗ за ужаса с влака край Трявна - от думите на машиниста ще ви настъхнат косите
Устременият към титлата Левски се завръща в Добрич след близо четвърт век
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Берковица разкри за часове извършител наубийство в жилище в центъра на града, съобщиха от МВР в Монтана, предаде БТА.
препоръчано
Съсед намерил трупа на 60-годишния Красимир М. в петък следобед в дома му на ул. „Николаевска" в Берковица. По тялото имало следи от насилие.
Същата вечер е разкрит и задържан извършителят - Асен Н., на 54 г., от село Бързия, община Берковица. При обиск в дома на задържания са намерени следи от кръв и други доказателства, уточниха от полицейската дирекция.
Причината за саморазправата с Красимир М. не е известна. Образувано е досъдебно производство, уточниха от МВР в Монтана.


