ГОРЕЩО
Колтуклиева ОТНОВО РАЗКРИ двойния аршин на Киро и компания: Та кой употребява НСО за лично ползване?!
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
И БНТ се присъедини към жалейката "Горката Цънцарова". Бойко Василев опита да провокира Делян Добрев, но получи...
Европа
Полският сенат работи над поправки на закона за забрана на комунистическата пропаганда
5648
на 20.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полският сенат е започнал работа над поправки на закона за забраната за пропаганда да комунизма и други тоталитарни режими, пише Независимая газета, цитирана от "Фокус".
Документът предвижда демонтиране на паметниците от съветската епоха, включително и мемориалите в чест на Червената армия. В сряда законопроектът е бил разгледан от комисията на сената по културата и медиите, от органите на местно самоуправление и администрацията. След внасянето в текста на редица поправки повечето сенатори са гласували за внасянето на този документ за разглеждането и в сената и в долната камара на парламента.
препоръчано
свързани новини
Във Варшава очакват среща между президентите на Полша и САЩ до юни
6297
на 19.04.2017
Турция предупреди Украйна и Русия срещу ескалация в Черно море
8052
преди 5 часа
ЦЕНИТЕ РАСТАТ: Гърците пестят за Коледните празници
6324
преди 7 часа
Британски генерал: Думите на Путин за руските успехи в Украйна са глупости
13583
преди 8 часа
Лукашенко потрива ръце: Беларус подготвя голяма сделка със САЩ
12502
преди 9 часа


