Португалия без Роналдо се измъчи срещу САЩ

5439
на 15.11.2017

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Отборите на Португалия и САЩ не излъчиха победител в проверката помежду си, играна на стадион “Д-р Магаянеш Пешоа” в Лейрия. Мачът завърши при резултат 1:1, като гостите първи поведоха в резултата, но “мореплавателите” изравниха с куриозен гол. Голямата звезда на Португалия Кристиано Роналдо не взе участие в срещата.

САЩ откри резултата в 21-ата минута, когато Уестън Макени бе изведен пред наказателното поле, финтира защитник и хладнокръвно реализира за 0:1.

В 31-ата минута Португалия се върна в мача. Антунеш опита центриране, което обаче летеше право в ръцете на вратаря Итън Хорват. Той обаче сътвори голям гаф, като изпусна топката през краката си и тя се търкулна зад голлинията за 1:1.

Това реми сложи край на победната серия на Португалия, като преди този мач тимът бе записал 6 поредни успеха.