ПСЖ подчини Монако на "Луи II" в дербито на Франция

25575
на 27.11.2017
ПСЖ подчини Монако на Луи II в дербито на Франция

Отборът на Пари Сен Жермен победи с 2:1 Монако в големия сблъсък от 14-ия кръг на Лига 1. Два от големите претенденти за титлата се изправиха един срещу друг на “Луи II”, но парижани показаха, че през този сезон са властелинът на Франция.

Гостите спечелиха с попадения на Единсон Кавани в 19-ата и Неймар в 52-ата минута от дузпа. Те обаче доминираха през целия мач и направиха още куп пропуски пред вратата на Даниел Субашич, като веднъж и гредата помогна на монегаските, предава Спортал. Домакините успяха да върнат интригата в края на мача, връщайки един гол чрез Жоао Моутиньо в 81-ата минута, но справедливостта възтържествува и до обрат не се стигна. ПСЖ се поздрави с успеха и вече има преднина от 9 точки пред преследвачите Лион и Монако. Столичани са с актив от 38 точки, докато другите два тима заемат втората и третата позиция в таблицата с по 29 точки.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)