Волейбол

32689
на 08.10.2017
Радост за червените! В залата - ЦСКА с класика

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА започна сезона с категорична победа срещу Тетевен Волей.

Двубоят от първия кръг на Суперлигата се игра в зала "Васил Симов", където пред собствена публика от около 200 зрители "червените" се наложиха с 3:0 (25:19, 25:19, 25:21). Така момчетата на Александър Попов дадоха силна заявка за стартиращия шампионат у нас.

ЦСКА доминираше по време на целия мач и не позволи на гостите дори да си помислят за нещо повече от достойна загуба. В третата част волейболистите от Тетевен успяха да поведат при първото прекъсване с 8:7, но след това инициативата им бе отнета.

В края на частта обаче имаше леко отпускане при "армейците" точно преди да затворят срещата, което позволи на гостите да запишат няколко поредни точки и резултатът от 24:18 стана 24:21. При четвъртия си мачбол обаче ЦСКА сложи точка на двубоя, печелейки с чист резултат, акцентира "Новспорт".

В следващия си мач ЦСКА гостува на Добруджа. Срещата е на 14 октомври (събота) от 18:00 часа.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
ПИК TV: Депутатите от комисията за разследване на корупционните практики в Агенция Митници поискаха информация за всички дела за контрабанда (ВИДЕО) ПИК TV: Депутатите от комисията за разследване на корупционните практики в Агенция "Митници" поискаха информация за всички дела за контрабанда (ВИДЕО)