Реал (Мадрид) отново се измъкна в последните минути

5120
на 30.04.2017

Отборът на Реал Мадрид взе домакинството си на Валенсия с 2:1 в мач от 35-ия кръг на Ла Лига и поведе с три точки на върха на класирането пред големия си съперник Барселона, предаде БГНЕС.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

Възпитаниците на Зинедин Зидан отново трябваше да разчитат на късен гол за успеха, както много пъти през този сезон.

Кристиано Роналдо даде преднина на Кралския клуб в 27-та минута, а 12 минути след почивката португалската звезда можеше да удвои предимството на своя тим, но пропусна дузпа. Изглеждаше сякаш това ще коства много на Реал, след като Даниел Парехо изравни в 82-та минута за 1:1. В 86-та минута обаче Марсело вкара нов гол за домакините и донеса успеха на своя тим, след който те вече имат 81 точки. Валенсия заема 12-та позиция с 40 точки.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! БСП дава договора с Боташ“ на КПКОНПИ и прокуратурата, Нинова разлютена: Тези, които са го подписали, да си понесат отговорността (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! БСП дава договора с "Боташ“ на КПКОНПИ и прокуратурата, Нинова разлютена: Тези, които са го подписали, да си понесат отговорността (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)