Реал (Мадрид) с поредна издънка в Ла Лига

8302
на 10.05.2018

Севиля победи като домакин Реал (Мадрид) с 3:2 в мач от футболното първенство на Испания.

С голове на Висам Бен Йедер в 26-ата минута и на Мигел Лаюн в 45-ата минута Севиля поведе с 2:0.

В 58-ата минута капитанът на Реал Серхио Рамос пропусна дузпа. В 84-ата минута той си вкара автогол, с което направи резултата 3:0 за Севиля.

Борха Майорал в 87-ата минута и Серхио Рамос от дузпа в 90-ата минута оформиха крайното 3:2 за Севиля.

В друг мач шампионът Барселона се разправи у дома с Виляреал, побеждавайки с 5:1.

Два гола за победителите вкара Османи Дембеле. По един добавиха Филипе Коутиньо, Паулиньо и Лионел Меси. За Виляреал точен бе Никола Сансоне.

Два кръга преди края на сезона Реал (Мадрид) е на трета позиция в класирането, като изостава с три точки от втория Атлетико (Мадрид) и с 18 точки от Барселона.

Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ